Lokalizacja

Hotel Ambasador Premium****

Wygodna lokalizacja w samym centrum miasta

Hotel Ambasador Premium to czterogwiazdkowy obiekt położony w Centrum Łodzi (ul. Kilińskiego 145), który wyposażony jest w nowoczesną przestrzeń konferencyjną. Podczas Kongresu będziemy korzystali z panoramicznej sali „Włoskiej” o powierzchni aż 250 m2.
Hotel posiada także wszelkie udogodnienia, zwiększające komfort gości m.in.: przestronne foyer, windy i parking podziemny. Dzięki doskonałej lokalizacji można do niego dotrzeć w wygodny i szybki sposób każdym środkiem transportu.

Samochodem:

Hotel jest położony przy skrzyżowaniu ulic: Kilińskiego i Orlej. Dysponuje podziemnym parkingiem na około 170 aut. Wjazd na parking jest możliwy od strony ul. Orlej. Koszt parkingu dla uczestników konferencji: 3 zł (1 godzina) lub 30 z (1 dzień)

Komunikacja miejska:

Przystanek Piłsudskiego – Kilińskiego, linie: 1, 5, 8, 10A, 10B, 14, 18

Łódzki rower publiczny:

Piłsudskiego / Kilińskiego
Numer stacji: 8630

Specjalna oferta noclegowa:

Dla uczestników Kongresu hotel przygotował specjalną ofertę noclegową. Na hasło „Style Italiano” można zarezerwować nocleg w promocyjnej cenie:

Hotel Ambasador Premium****: W weekend (pt-pon): pok. 1-os. 280 zł/dobę brutto, pok. 2-os. 335 zł/dobę brutto
Hotel Ambasador Centrum****: W weekend (pt-pon): pok. 1-os. 230 zł/dobę brutto, pok. 2-os. 275 zł/dobę brutto

W cenę pokoju wliczone jest: śniadanie w formie bufetu, internet, korzystanie ze strefy Spa z basenem oraz saunami, siłowni. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i trwa do godziny 12:00 dnia następnego.

Rezerwacje: +48 (42) 677-15-20 oraz centrum@hotelambasador.pl

foto hotel ambasador
Hotel pokoj1
Hotel pokoj2